Bu Bilgisayar Windows 11’i Çalıştıramaz Hatası ve Çözümü!!!

Bu Bilgisayar Windows 11’i Çalıştıramaz Hatası

Öncelikle usb veya dvdmizden boot ediyoruz. Gelen yüklemek istediğiniz işletim sistemi ekranında Shift+F10 Tuşu gelen cmd ekranına regedit yazıyoruz.


Regedit Ekranında sırasıyla HYKEY LOCAL MACHİNE / SYSTEM/ SETUP klsörüne giriyoruz. Setup klasörü altına LabConfig ( Büyük Küçük Duyarlı Şekilde ) yazıyoruz.

Sonrasında LabConfig tıkladıktan sonra sağ tık .

LabConfig klasörü altında resimde görndüğü gibi boş alanda sağtık yeni DWORD (32-Bit) Değeri Oluşturma Anahtarını Oluşturuyoruz. Üç Adet oluşturuyoruz. Bunlar resimde ve aşağıda gözüktüğü gibidir.( Büyük Küçük Duyarlı )

Yeni – DWORD (32-bit) | BypassRAMCheck
Yeni – DWORD (32-bit) | BypassSecureBootCheck
Yeni – DWORD (32-bit) | BypassTPMCheck

Sonra regedit ve cmd ekranını kapatım İşletim sistem sürümlerinden istedğimizi seçerecek kurulumu başarılı bir şekilde tamamlıyoruz.

Your Comment:

Related Posts

25

Tem
IT

Azure Active Directory (Azure AD) gruplarına toplu kullanıcı ekleme

Azure Active Directory (Azure AD) gruplarına toplu kullanıcı eklemek için aşağıda PowerShell scriptini bulabilirsiniz. Bu script, verilen kullanıcıların belirtilen Azure AD gruplarına eklenmesini sağlar. Script çalıştırıldığında kullanıcıların adları ve grup adları metin dosyasından okunur. Her satırda bir kullanıcı adı ve grup adı olacak şekilde dosya düzenlenmelidir. Örneğin: Kullanıcı[email protected], Grup1 Kullanıcı[email protected], Grup2 Kullanıcı[email protected], Grup1 Not: Bu scripti çalıştırmadan […]

06

Haz
Web Tasarım

Silivri Web Tasarım: İşletmenizi İnternette Öne Çıkarın

İnternet çağında işletmelerin rekabetçi olabilmesi için güçlü bir çevrimiçi varlığa sahip olması önemlidir. Silivri’de web tasarım hizmetleri sunan firmalar, işletmelerin çevrimiçi platformda öne çıkmasına yardımcı olmaktadır. Profesyonel web tasarım hizmetleriyle işletmenizin web sitesini optimize ederek arama motorlarında daha üst sıralarda yer alabilirsiniz. Silivri Web Tasarımında SEO Uyumlu Stratejiler Silivri’de web tasarım hizmetleri arayan işletmeler için SEO uyumlu[…]