Neden WordPress?

Bir CMS veya içerik yönetim sistemi, web sitenizin içeriğini bağımsız olarak yönetmenizi sağlayan bir araçtır. WordPress esnek, son derece özelleştirilebilir, süper kullanıcı dostu ve harika bir içerik yönetim sistemi (CMS). Bunu bloglar, küçük işletme web siteleri ve hatta e-ticaret için kullanabilirsiniz. Sitenizi güncel duruma getirecek ve her zaman istediğin özel dokunuşu ekleyebilecek nitelikli geliştiricilere sahibiz.Neden WordPress?

Bir CMS veya içerik yönetim sistemi, web sitenizin içeriğini bağımsız olarak yönetmenizi sağlayan bir araçtır. WordPress esnek, son derece özelleştirilebilir, süper kullanıcı dostu ve harika bir içerik yönetim sistemi (CMS). Bunu bloglar, küçük işletme web siteleri ve hatta e-ticaret için kullanabilirsiniz. Sitenizi güncel duruma getirecek ve her zaman istediğin özel dokunuşu ekleyebilecek nitelikli geliştiricilere sahibiz.


İŞPLANI


TEMAKURULUMU

Ücretsiz veya premium WordPress temasını kuracağız ve bunları demolar gibi göstereceğiz.1

PREMİUM EKLENTİLERİ

Hangi paket seçerseniz seçmeniz gereken eklentileri yükleyeceğiz.2

TEMAÖZELLEŞTİRME

EasyDesign, tam kapsamlı WordPress tema ve şablon özelleştirme hizmetleri sunmaktadır.3

İÇERİKGELİŞTİRME

Rakiplerinizin önünde durduğunuzdan emin olmak için siteniz ve blogunuz için benzersiz bir içerik geliştiriyoruz.4

SEO

Müşterilerin potansiyel müşteriler üretmesine, müşterileri kazanmasına ve kazançlarını artırmasına yardımcı olmak için eksiksiz bir SEO Hizmetleri paketi.5WordPress Tema Özelleştirme

Easyweb’de her şey ‘WordPress’ güçlü takımımızdır ve temalarınızı her şey dahil, çok yönlü ve perçinlemeyen çözümlere dönüştürmenize olanak tanıyan WordPress tema özelleştirme servisleri sunmaya gayret ediyoruz. Temalarınızı iş hassasiyetlerinize uyacak şekilde uyarlarken, farklı platformlarda yanıt verebilmek ve uyumlu olabilmek için her önlemi alıyoruz. Ana temanın ve temanın özelleştirilmesinin pek etkili yollarından kaçınmadan, bu özelleştirmeyi keyifli bir romp haline getiren hizmetler sunuyoruz.

WORDPRESS TEMAHİZMETLERİMİZ


Tema Kurulumu

WordPress’i ve herhangi bir ücretsiz veya premium WordPress temasını yükleyeceğiz ve bunları demolarından biri gibi göstereceğiz.


WordPress SEO

WordPress blogcularının ve web sitesi sahiplerinin, Google gibi Arama Motorlarında web sitelerinin veya blogların görünürlüğünü geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.İçerik Geliştirme

İçerik planlama, yazma ve düzenleme ve anahtar kelime analizi gibi web içeriği geliştirme hizmetlerini sunuyoruz.


WordPress Güvenlik

WordPress’i kurmak kolaydır. Güvenli WordPress kurulumu ve süregelen WordPress Güvenliği Yönetimi, WP yüklerken kolay değildir.Premium Eklentileri

Web siteniz var demektir. Elbette, istediğiniz veya ihtiyacınız olan birçok eklentiyi kurabilir ve kurabiliriz.


WordPress Hosting Transfer

Tüm WordPress sitenizi, e-postalarınızı ve veritabanlarınızı yeni barındırma hesabınıza güvenli bir şekilde taşıyacağız.