Web Geliştirici - IT Danışmanı

Can GENÇAY

Can Gençay olarak yaptığım çalışmalarda en yeni teknolojileri kullanmayı, çözüme odaklanmayı, düşük riskli ve yüksek değerli projeler geliştirmeyi kendime ilke edindim.

Çok genç bir web programcısı olmama rağmen gerek çalışmalarımın gerekse azim ve inançla kısa süre içersinde ismimi bölgemizde duyurmak adına çalışmalarıma kesintisiz devam etmekteyim.

Kaliteli tasarımları, rekabetçi fiyatlarla sunmak, firmalarınız için son derece değerli olan projeler yaratmak, değişen pazar şartlarına cevap verebilecek aktif bir organizasyon yapısı oluşturmak ve yapılan her işte yüksek ahlaki standartlar dahilinde güvenilirlik ilkesiyle hareket etmekteyim.Bilişim Teknolojileri ile ilgili olarak, 2003 yılından günümüze, gerek tam zamanlı olarak çalıştığı ajanslarda, gerekse freelance olarak birçok profosyonel çalışmaya imza attım. Yaptığı tüm işlerde insan ilişkilerine çok dikkat ederken, her zaman işin bitmesine değil, müşterinin istediğini alabilmesine önem verdim.

Tüm bunların yanısıra, yaptığı her projenin ileride beni referans edeceğini ise hiçbir zaman unutmadım. Ve bugüne kadar bilişim teknolojileri alanında,altyapı , tenkik servi ve görsel kimlikten web sitesine, süreli yayınlardan kataloglara çok geniş bir yelpazede hizmet verdim.

Çünkü gelecek daima bilgi, bilişim ve teknoloji sektöründe olmaya devam edecektir. İşte bu yüzden inandığım bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmekle edinilir. ” Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum. “

Profesyonel Yetenekler

Web Geliştirme
100%
Sosyal Meda Uzmanlığı
97%
Web Tasarım
99%
Web Danışmanlığı
100%
IT Hizmetleri
100%
WMvare Hizmetleri
90%